Kıspetli Esma Er altın kemerle savaşa hazır

yayınlandı.
8
Kıspetli Esma Er altın kemerle savaşa hazır

2008 yılında yayınladığı “Kimi Kimi” şarkısıyla pop müzikte zirveyi gören isimlerden Esma Er, yeni şarkısı “Hayat Gör Beni”yle 2000’lerin pop kalitesini geri getirmeyi hedefliyor.

Başarılı sanatçı Esma Er, pop soundlu renkli, eğlenceli şarkısı için ise şunları söylüyor: “Hayatın seni yalnız bıraktığını düşünüp daha renkli, daha eğlenceli ve şanslı bir yaşam istiyor musun? O zaman gel sen de katıl durma; birlikte haykıralım hayata: HAYAT GÖR BENİ!”

“Hayat Gör Beni” şarkısına Murad Küçük yönetmenliğinde güzel bir klip çeken Esma Er, yeni çalışmasının imaj fotoğraflarında yağlı güreş kıspeti giydi ve altın kemer taktı.

Ünlü koreograf Öner Evez Prodüksiyonuyla Fotoğraf sanatçısı Lara Sayılgan’a poz veren ve Ünlü tasarımcı Yakup Biçer’in pehlivanlar koleksiyonundan feyz alan Esma Er, Müzik dünyasının er meydanı olduğunun farkındayım. Kadından güreşçi olmaz ama bu piyasa er meydanı, kısbetimi giydim hazırım. Kıspet savaşa hazır olduğumun, altın kemer de en iyisi olduğumun simgesi. Esma Er meydanına döndü mesajını vermek istedim” dedi.