“Borçsuz Yaşama Sanatı” Ayhan Özden’den Para ve Maneviyat Üzerine Değerli Dersler

Son yılların en çok okunan para, zenginlikle ilgili kişisel gelişim kitaplarından birisi yazar Ayhan Özden’in Borçsuz Yaşama Sanatı. Amazon Amerika Best Seller yazar Ayhan Özden’in Türkiye’de satış rekorları kıran ilk kitabı Borçtan Kurtul Allah Aşkına’dan sonra yazdığı kitabı Türkiye’nin en büyük yayınevlerinden Ayyıldız Yayınevi etiketiyle raflarda yerini aldı.

yayınlandı.
42
“Borçsuz Yaşama Sanatı” Ayhan Özden’den Para ve Maneviyat Üzerine Değerli Dersler

kişi, adam, erkek içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturulduAyhan Özden Borçsuz Yaşama Sanatı isimli kitabında, çoğu sözde finans gurusunun sunduğu gibi, zengin olmak için herkese uyan tek bir formül için satış konuşması yapmıyor. Ama bunun yerine, ticaretin/yatırımcılığın karmaşık dinamizmini anlayan, piyasa hareketlerinin ve iş büyümesinin nedeni olarak davranışsal finansa saplantılı olan, parayla ilişkimizin bilim veya matematik değil, dopamin ve kortizol, korku ve açgözlülük, gurur ve kıskançlık ve sosyal karşılaştırmalar, kısacası parayla ilişkimizin aslında psikolojik olduğunu yalın ve esprili bir dille anlatıyor.

Aslında, bu kitabın amacı yazarın hizmetini satmak değil, bize parayla olan ilişkimize ve ona karşı nasıl daha iyi bir tutuma sahip olabileceğimize dair tam bir psikolojik anlayış vermek. Ülkenin durumunun malum olduğu şu günlerde okumak için ideal bir kitap.

metin içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Ayhan Özden 3-11 Aralık’ta İstanbul Tüyap ktiap fuarında Ayyıldız Yayınevi standında yeni kitabı Çırak’ın lansmanında hayranlarının kitaplarını imzalayacak ve söyleşi gerçekleştirecek.