İş insanı Oğuzhan Arslan’dan Menajerlik Sektörünü Değiştirecek Proje

Türkiye'de ki en büyük Gübre fabrikalarından birisi olan TORGÜB A.Ş."nin kurucu ortaklarından olan Oğuz Arslan'ı Türkiye futbol menajerliği yönüyle daha çok tanıyor..

İş insanı Oğuzhan Arslan’dan Menajerlik Sektörünü Değiştirecek Proje
27 Mart 2023 Gündem Google News

Hollandalı Menajerlik Şirketi SFSE ile çalışan iş insanı Oğuzhan Arslan, başarılarını dünyanın en önemli futbol merkezi ülkelerindeki önemli bağlantılarıyla duyurmuş ve sadece Türkiye’de değil, Uluslararası Futbol camiasında kendine önemli bir yer edinmiş durumda.

“Yeni Proje Çok Konuşulacak”

Menajerlik sektöründeki başarılarını yeni bir seviyeye çıkarmaya karar veren başarılı iş insanı Oğuzhan Arslan, günümüz futbol dünyasını en iyi şekilde analiz ederek yeni nesil futbol menajerliği kavramını odağına alarak geliştirdiği yeni projesiyle futbol camiasında çok konuşulacak.

Ekvador, Kolombiya, Brezilya ve Peru gibi ülkelerin futbol camiasında son derece tanınan ve bu devletler tarafından desteklenen Oğuzhan Arslan, 2025 sonlarına doğru bitmesi hedeflenen projesi ile futbol dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

OĞUZHAN ARSLAN KİMDİR?

Oğuzhan Arslan, 10.09.1991 tarihinde Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Pamukkale Üniversitesi’nde tamamlayan Arslan, üniversite yıllarında iş hayatına atılmıştır. Ticari faaliyetlerinin yanısıra, futbol menajerliği yönüyle de Türkiye’de Süper Lig takımlarına bir çok yıldız futbolcuyu kazandırmıştır.