Zarif Bir Başarı Hikayesi: Deniz Kalender

yayınlandı.
107
Zarif Bir Başarı Hikayesi: Deniz Kalender

İzmirli iş insanı Deniz Kalender Türkiye’de estetik ve güzellik dünyasının tanınan isimlerinden. İzmir sosyetesinin ve güzellik tutkunu hanımların uğrak merkezi olan güzellik merkezindeki yoğunluğuna rağmen geçtiğimiz sene ilk kitabı Güzelizm’i yazarak entelektüel yönünü de ortaya koydu başarılı iş insanı.

Kişilerin kendi gelişimleri ve güzelliklerinde öncü olabilmek amacıyla yazdığı, kadınların ağırlıkta olduğu okuyucu kitlesine Güzelizm kitabında şöyle sesleniyor.

” İnançlarınıza birçok farklı yöntemde hitap edecektir. Özgüvenç için sonsuz mucizelerin gelişlerine hazırlanın. Geçici kıvanç halinden kalıcı varlık durumuna geçişini sağlamak isteyenlerle, bu kitapta özüne dönüş yolculuğunda sizinle tanışabilmem en büyük temennim.”

İşkadınlığından Ödüllü Yazarlığa

Başarıya odaklı ve gün geçtikçe fazlasını öğrenmeyi seven bir iş insanı olarak kendini tanımlayan Deniz Kalender’in Güzelizm kitabında verdiği bu mesajı okuyucular tarafından sevilmiş olacak ki ilk kitabıyla 3. sü düzenlenen prestijli ödül töreni Uluslararası Altın Medya Ödülleri’nde ödül aldı.

Sıfırdan genç yaşta kurduğu iki iş yeri ile İzmir’de güzellik arayanların merkezi olan kurumlarının ve başarısının sırrını şu tek cümleyle açıklıyor Deniz Kalender “Birçok insanın yaşamını daha iyi hale getirebilmek benim için en önemli başarı hikayesidir.”

Yeni Kitap Geliyor

Tüm yoğunluğuna rağmen yazmış olduğu yeni kitabı Her Gün Tanrıça Olmak Zorundasın ile 2023’te yeniden okurları ile buluşuyor.